Výpredaj! Ferplast Criceti 100 klietka pre škrečka Zväčšiť

Ferplast Criceti 100 klietka pre škrečka

Z0622

Nový produkt

Veľká trojpodlažná modulárna klietka pre škrečky s výbavou. Dodávané príslušenstvo: 2 misky na jedlo (veľká, malá), napájačka, domček, kolotoč, 2 poschodia, schodíky. Ku klietke možno napojiť tunely a ďalšie príslušenstvo Ferplast. Rozmery 95 x 57 x 50(v) cm.

Viac detailov

skladom

90,00 € s DPH

-10,00 €

100,00 € s DPH

Tabuľka dát

Označenie výrobcom 57011911

Detaily

V súlade s najprísnejšími európskymi normami ohľadom rozmerov klietok zaisťuje Criceti 100 dostatok priestoru a komfortu bývania pre vášho malého kamaráta. Biotop je rozdelený na tri poschodia so schodiskami. Vďaka priestrannému dnu rízemie efektívne obsahuje podstielkový piesok, ktorý ho chráni pred vysypaním a umožňuje vášmu škrečkovi schovať sa a zabaviť sa pri kopaní. Na horných poschodiach môže váš škrečok jesť, piť, hrať sa alebo odpočívať s príslušenstvom, ktoré je súčasťou balenia: misky, chrlič na vodu, koleso a hniezdo. Príslušenstvo je možné umiestniť podľa preferencií vášho škrečka.

Criceti 100 je klietka pre škrečka postavená z vysoko kvalitných materiálov: kovová sieťovina je lakovaná, zatiaľ čo konštrukcia má plastové stĺpiky a rámy pre extra pevnosť a robustnosť. Vrchná časť má ľahko otvárateľnú, širokú a praktickú mriežku pre ľahký prístup do vnútornej časti pri údržbe. Bezpečné pre vášho domáceho maznáčika, mriežka sa dá ľahko uzamknúť vďaka otočným bezpečnostným háčikom. Spodná časť, horná časť a mriežka sa dajú ľahko odpojiť, aby sa uľahčilo čistenie.
Criceti 100 je pripravený na pripojenie k ďalším obytným modulom, rúram alebo inému doplnku pre hlodavce.

30 ďalších produktov v rovnakej kategórii: