Ferplast MULTIPLA HAMSTER LARGE klietka s príslušenstvom pre škrečky a myši

Z0421

Nový produkt

Klietka pre škrečky a myši Multipla sa vyznačujú veľkým a pohodlným životným priestorom a možnosťou prispôsobenia: sú úplne modulárne a prispôsobiteľné potrebám malých hlodavcov. Model Multipla Hamster Large je možné zostaviť rôznymi spôsobmi, kým nenájdete pre vás ideálnu konfiguráciu.

Viac detailov

skladom

129,00 € s DPH

-20,00 €

149,00 € s DPH

Detaily

Navyše, vďaka dvom rozširujúcim súpravám, ktoré je možné zakúpiť samostatne, môžete zväčšiť dostupný obytný priestor. Niektoré návrhy alternatívnych konfigurácií nájdete v návode.

Klietka pre škrečky a myši má konštrukciu na niekoľkých poschodiach prístupnú rebríkmi a je plne vybavená domčekom, miskou, fľašou na pitie, kolesom na cvičenie a trubkami. Je tiež ideálny na umiestnenie viacerých zvieratiek spolu. Ďalej je určený na prepojenie s ďalším príslušenstvom a modulmi bývania pre hlodavce, pre nekonečné možnosti pohybu a zábavy.

Dizajn týchto modulárnych klietok, patentovaný spoločnosťou Ferplast, je zásadný a funkčný: priehľadné plastové steny umožňujú úplný pohľad na zvieratko vo vnútri. Vysoká základňa je priestranná a dá sa naplniť pilinami, v ktorých sa škrečky a myši radi hrabú a schovávajú.

Multipla Hamster Large sa jednoducho montuje: stačí spojiť panely a plastové diely pomocou špeciálnych zámkových systémov a spojok, bez potreby špeciálnych inštalačných nástrojov.

Medzi voliteľné nadstavce patrí základňa, ktorú je možné pridať do spodnej aj hornej časti klietky, aby sa vytvorilo druhé poschodie, a strešná nadstavba, ktorá sa dá použiť iba v hornej časti na vybudovanie malého podkrovia pre zvieratko.

Multipla Hamster je ekologicky udržateľný produkt: vyrába sa s vysokým percentom materiálu z priemyselnej a spotrebiteľskej recyklácie, aby sa zachovalo prostredie, v ktorom žijeme spolu s našimi zvieracími priateľmi.

Vlastnosti:

Modulárna klietka pre malé hlodavce, škrečky a myši
Ideálna, ak chcete mať doma ešte viac zvierat pohromade
Veľmi priestranné a pohodlné, na niekoľkých poschodiach
Konfigurovateľná: klietka môže byť zostavená rôznymi spôsobmi, aby sa vytvoril tvar, ktorý najlepšie vyhovuje vášmu priestoru a potrebám zvieratka
Dodávané príslušenstvo: fľaša na pitie s objemom 75 cm3, odpočívadlo, veľké koleso na cvičenie, rebríky a police, miska na jedlo s objemom 65 cm3, trubice pre hlodavce
Otváracia strecha pre ľahký prístup
Skladá sa z niekoľkých lakovaných kovových sieťových panelov s plastovou základňou a stenami, spojovacími sponami
Priehľadné steny umožňujú úplný pohľad na zviera vo vnútri
Jednoduchá montáž, nevyžaduje špeciálne náradie
Dá sa rozšíriť pomocou špeciálnych predlžovacích súprav, voliteľné: Multipla Hamster Base Extension a Multipla Hamster Roof Extension
Možnosť pripojiť k ďalšiemu príslušenstvu pre malé hlodavce, škrečky a myši
Patentovaný dizajn Ferplast
Vysoké a priestranné dno navrhnuté na zachytenie nečistôt a pilín
EKO-UDRŽATEĽNÉ: vyrobené z recyklovaného plastu a železa

Celkové rozmery Multipla Hamster Large: 107,5 x 37,5 x v 42 cm
Vnútorné rozmery: 106 x 36 x v 40 cm
Výška priehľadného plastového dna: 20 cm
Obytná plocha: 0,52 m2

30 ďalších produktov v rovnakej kategórii: