Powered by Smartsupp Krmivo Flatazor - ZOOZONA chovateľské potreby

Kategórie

Informácie

Zoznam produktov podľa výrobcu: Flatazor

Krmivo Flatazor obsahuje komponenty, ktoré sú najbezbečnejšie a najprírodnejšie medzi krmivami pre psov.

Výrobky Flatazor krmivá pre psov reprezentujú najvyššiu úroveň kŕmenia, jedine z francúzkych základných surovín, z francúzkej továrne priamo pre Vašho spoločníka. Flatazor krmivo pre psov neobsahuje žiadne umelé farbivá alebo doplnkové látky. Každé jedno zrno krmiva obsahuje špeciálne komponenty, vďaka ktorým získa Váš spločník jedinečné a individuálne kŕmenie. Navyše krmivo obsahuje jablko, v celku sušenú tresku, kačaciu masť a morské riasy. Ak by ste mali otázky týkajúce sa krmiva pre psov, sme Vám neustále k dispozícii.


FLATAZOR PRESTIGE je ideálne krmivo pre ktorúkoľvek etapu života Vášho psa. Je ľahko stráviteľné a chutné, takže môže sprevádzať možno aj celý život Vášho miláčika.


FLATAZOR PRESTIGE bolo vyvinuté a je vyrábané tak, aby každý našiel to najvhodnejšie krmivo pre svojho miláčika, v závislosti od veľkosti a veku. Máme riešenie aj pre psov, ktorý sú na krmivo viac citliví – svojim špeciálnym zložením znižuje možnosť alergií a podráždenia tráviacej sústavy.


FLATAZOR ELITE je ideálne krmivo pre ktorúkoľvek etapu života Vášho psa. Je ľahko stráviteľné a chutné, takže môže sprevádzať možno aj celý život Vášho miláčika.


FLATAZOR ELITE bolo vyvinuté a je vyrobené tak, aby každý našiel to najvhodnejšie krmivo pre svojho miláčika, v závislosti od veľkosti a veku. Máme riešenie aj pre psov, ktorý sú na krmivo viac citliví – svojim špeciálnym zložením znižuje možnosť alergií a podráždenia tráviacej sústavy.


Rada krmív FLATAZOR PROTECT predstavuje riešenie, pre psov so špecifickými problémami a požiadavkami na výživu. Neobsahujú pšenicu ani sóju. Krmivá FLATAZOR PROTECT pozitívne pôsobia na zdravie psov mimo iných aj vďaka pridaným liečivým rastlinám /artičoky, rozmarín, skorocel atď./ Každé z piatich krmív rady FLATAZOR PROTECT  predstavuje ideálne riešenie pre rôzne zdravotné problémy psov. Pri vývoji rady FLATAZOR PROTECT bolo prvoradým kritériom vyrobiť krmivo s čo najlepším zložením pre daný problém, tak aby Váš pes bol čo najskôr znova zdravý.


Nová rada FLATAZOR CROCTAIL patrí do najvyššej triedy kvality a môže sprevádzať celý život Vašej mačky. Pri vývoji rady krmív FLATAZOR CROCTAIL bolo najdôležitejšie vytvorenie prvotriedneho krmiva, ktoré zabezpečí trvalé zdravie Vašej mačky počas rôznych etáp jej života. Pomocou krmív FLATAZOR CROCTAIL dokážete zabezpečiť mačke aj chuťove rôznorodé kŕmenie/kurča, ryba/ pri rovnakej chutnosti a vysokej stráviteľnosti. Krmivá FLATAZOR CROCTAIL popri iných špičkových ukazovateľoch zabezpečia aj správne pH moču.

Viac
na stranu
Zobraziť 1 - 24 z 51 položiek
Zobraziť 1 - 24 z 51 položiek