Powered by Smartsupp Happy Dog - ZOOZONA chovateľské potreby

Kategórie

Informácie

Zoznam produktov podľa výrobcu: Happy Dog

Happy Dog – poctivé krmivo pre psov

Suché krmivo pre psov, mäsové konzervy pre psov, vločky pre psov, kŕmne doplnky a psie maškrty

Vlhké krmivo, suché krmivo, vločky a doplnkové krmivá pre šteňatá, krmivo pre mladých psov, pre športových psov, pre starších psov a pre psích seniorov. Vo všetkých prípadoch Vám krmivo Happy Dog ponúka poctivé krmivo v PREMIUM kvalite.


Je jedno, či ide o suché krmivo alebo vlhké krmivo. Zdravé psie krmivo obsahuje veľa mäsa a prírodné prísady, ako je ovocie a zelenina. Neobsahuje žiadne umelé prídavné látky. Obíde sa bez umelých farbívbez umelých vôní a bez umelých konzervačných látok. Poctivé krmivo pre psy happy dog zásadne neobsahuje žiadnu sóju a je vyrábané bez použitia geneticky modifikovaných surovín. Rôzne produktové rady nášho psieho krmiva uspokoja všetky individuálne potreby Vašich psov.Najlepšie psie krmivo – zdravé krmivo pre dospelých psov
Pre dospelých psov, ak samozrejme chcete, máme naše psie konzervy s množstvom mäsa a bez obilia.  Büffel Pur, Wild Pur, Rind Pur, Ente Pur, Lamm Pur a Truthahn Pur obsahujú 100 % veľmi kvalitného mäsa pre zdravú výživu psov. Naše konzervy môžete výborne kombinovať s doplnkovými obilninovými vločkami Flocken-Mixer.


Hľadáte pre svojho psa nejaké slušné psie krmivo? Rad Happy Dog Supreme Vám ponúka veľký výber suchých psích krmív v SUPER PREMIUM kvalite. Najdete tu suché krmivá ako pre malé plemená, tak aj pre veľké plemená, suché krmivá pre starých psov, bezobilninové suché krmivábezlepkové a diétne suché krmivá pre psov.
Náš rad suchých krmív Supreme Sensible je optimálne vhodný aj pre citlivých psov s alergiou. Lacnejší variant suchých krmív s dobrou kvalitou Vám poskytuje PREMIUM rad Happy Dog NaturCroq. Je jedno, či pre veľké plemená psov, alebo pre športových psov, psích seniorov, alebo pre psích labužníkov. Suché krmivá NaturCroq sú proste poctivé krmivo pre psov.


Šteňatá kŕmte správne – krmivá Happy Dog YOUNG pre šteňatá
Hľadáte poctivé krmivo pre šteňatá? Veľmi malé šteniatka do 4. týždňa kŕmte mliekom Supreme Baby Milk Probiotic. Ak je Vaše šteňa už dosť staré pre prvú pevnú potravu, optimálne zaopatrenie mu zaistíte pomocou suchých krmív Mini Baby & Junior, Baby Original, Baby Lamb & Rice alebo Baby Grainfree. Ak Vám už šteňa povyrastie a stane sa z neho mladý pes, máme pre Vás optimalizované juniorské krmiváJunior Original, Junior Lamb & Rice alebo Junior Grainfree. Juniorské krmivá YOUNG od Happy Dogu pritom Vášmu šteňaťu pomáhajú zdravo rásť. V našom Happy Dog Svete šteniat nájdete veľa dobrých rád a tipov ohľadne správneho kŕmenia a výchovy Vášho šteňaťa.

Viac
na stranu
Zobraziť 1 - 24 z 29 položiek
Zobraziť 1 - 24 z 29 položiek