Powered by Smartsupp Krmivo orijen pre psy a mačky - ZOOZONA chovateľské potreby

Kategórie

Informácie

Zoznam produktov podľa výrobcu: Orijen

Krmivo ORIJEN - biologicky vhodné krmivo pre psy

Koncept biologicky vhodného krmiva je jednoduchý: zahrnutie čerstvých potravín, ktoré psy vo svojom prirodzenom prostredí jedia (vo vyváženom pomere a množstvo), a vynechanie surovín - ako cereálne obilniny a rastlinné oleje, ktoré nespadajú do ich prirodzenej stravy.


Krmivo ORIJEN pre psy je vyrobený za použitia čerstvého mäsa zo západokanadského regiónu ako je mäso kurčiat, moriek, kačíc, jahniat, divokých kancov a bizóny z voľných výbehov miestnych prérijních fariem a pstruhov, belíc, ​​zubáčov, lososov, sleďov a platesy z krištáľovo čistých vôd západokanadských jazier a pobrežných vôd Severného Tichého oceánu. Všetky suroviny sú požívané tak, aby pokrývali celú rozmanitosť zdrojov živočíšnych proteínov, presne podľa stravy, ktorú by psi konzumovali v divočine.


Namiesto obilnín sú v Orijen použité zelenina a ovocie, ktoré sú dôležitým zdrojom vitamínov a minerálov, doplnené veľkým množstvom bylinných zložiek pre celkové posilnenie organizmu. BIOLOGICKY VHODNÝ ORIJEN predstavuje vrchol vo výžive vášho psieho spoločníka, presne tak, ako zamýšľala sama Matka Príroda.

Viac
Zobraziť 1 - 22 z 22 položiek
Zobraziť 1 - 22 z 22 položiek