Kennel's Favourite M-5 pellet 15 Kg Zväčšiť

Kennel's Favourite M-5 pellet 15 Kg

Z0780

Nový produkt

Krmivo pre psov Kennels` Favourite m-5 super prémiové suché za studena lisované (pelety) krmivo pre dospelých psov všetkých plemien, s ochranou kĺbov.

Viac detailov

Tovar dočasne nedostupný alebo na objednávku, o dostupnosti sa prosím informujte na +421 911 339 320

46,00 € s DPH

Tabuľka dát

Vek psa Dospelý pes
Veľkosť psa Všetky psy
Hlavná mäsová zložka Hydinové
Bez obilovín Nie
Krmivo vhodné pre psy Aktívne, pracovné

Detaily

m-5 nové a unikátne super prémiové krmivo na európskom trhu. S týmto krmivom, sa v Kennels` Favourite pokúšali dostať čo najbližšie k prírode. Je to za studena lisované, pevné suché krmivo s vysokou nutričnou úrovňou. Je to jedlo pre všetky vekové kategórie a všetky plemená, okrem toho je to ideálne jedlo pre veľmi veľké plemená, pracovné a trochu staršie psy. To znižuje šancu na krútenie čriev a je ľahko stráviteľný. Jedná sa o unikátnu formulu, ktorá dostáva maximum živín do čriev.

EPA + DHA (omega-3 polynenasýtené mastné kyseliny): Poskytnite imunitné funkcie kože a údržbu. Zníženie zápalové reakcie, ktoré sa môžu vyskytnúť v priebehu vývoja atopickej ochorenia a osteoartrózy. Omega-6 a -3 mastné kyseliny sú prítomné v ideálnom pomere 5: 1.
Žraločej chrupavky: Bohatá na prírodné antioxidanty a základné stavebné kamene ako glucosaminoglycans (GAG) a chondroitín sulfát k obnove potrebné komponenty v kĺboch. Zvyšuje mazanie kĺbu a absorpcie vody do chrupavky. Pomáha v protizápalové aktivite, a tým zníženie bolesti kĺbov, zlepšuje pohyblivosť kĺbov. Poskytuje flexibilitu, pružnosť a silu chrupavky. Okrem toho má priaznivé účinky na symptómy spojené so zápalovými ochoreniami kože. Pomáha pri udržiavaní všeobecného blahobytu.
Extrakt z Novozélandské slávky (NZGLM): Má veľmi vysokú koncentráciu glukosamínu, chondroitín sulfátu - vysoké molekulárnej mucopolysaccharid, vitamín B-komplex, bielkovín a minerálov, prírodných omega 3 mastných kyselín. Znižuje príznaky artritídy, ako sú krívanie a podporuje pohyblivosť kĺbov. Zamedzuje zápalovému ochorenie čriev.
Železo: Biologicky aktívne pridanej potravinárske látky, obnovujú normálnu úroveň železa v krvi, bez toho, aby spôsobil podráždenie sliznice v tráviacom trakte. Zlepšuje trávenie.
Kĺbová ochrana (lososový olej, chondroitín sulfát a Green-pery slávka): má pozitívny vplyv na kĺby a stará sa o obnovu chrupavky. To zaisťuje, že tekutina v kĺboch ​​je dostatočne viskóznou a má dobrú "mazacie" funkciu v kĺboch. Zaisťuje možnosť znížiť riziko artritídy. Podieľa sa na protizápalovom procese a znižuje tak bolesti kĺbov. Zabraňuje zničenie a opotrebovaniu chrupavky. Majú pozitívny vplyv na prípadný zápal kože.
Obohatené o vitamín-B-komplex: hrajú dôležitú úlohu v metabolizme buniek. Podpora a zvýšenie rýchlosti metabolizmu. Udržuje zdravú kožu a svalový tonus. Posilňuje imunitný a nervový systém. Podporuje rast buniek a delenie vrátane červených krviniek, ktoré pomáhajú predchádzať anémii. Všetky B vitamíny sú rozpustné vo vode, a sú rozptýlené po celom tele. Väčšina vitamínov B, musí byť pravidelne dopĺňajú, pretože prípadný prebytok sa vylúči močom.
Obohatené o prebiotiká (MOS): Chráni črevo proti patogénnym baktériám.
H.D.P. / Vysoko stráviteľné proteíny: Zaisťuje optimálne trávenie a efektívnu premenu živín, prevencii nežiaducich účinkov potravín.
Prírodné antioxidacnej Zmes: Znižuje tvorbu voľných radikálov, ktoré hrajú úlohu v rozvoji a progresii rakoviny a zlyhanie obličiek. Obracia pokles tkanivových štruktúr, ktoré súvisia s vekom.

Krmivo zvyšuje metabolizmus, jasným dôkazom bude veľmi kompaktný výkal. Kompaktný výkaly ukazujú, že takmer všetky potraviny je absorbovaná v tele. Váš pes bude v top stave!Výhody tejto potraviny
- Maximálna prirodzenosť
- Maximálna vitality
- Maximálna energie a sily
- Maximálna stráviteľnosť
- Maximálne pružné kĺby
Veľmi úsporný jedlo!zloženie
predvarená kukurica, dehydrované hovädzie mäso, dehydrované hydinové mäso, zdroje živočíchoch-ných bielkovín, dehydrovaný palmový tuk (bohatý na fosfolipidy), hovädzí tuk, sušené repné odrezky, práškový hemoglobín, dusená hnedá ryža, dehydrovaný kvások (zdroj mangán-oligosacharidov), lecitín , minerály, čistá rozdrvené slávka zelenopyská Perna Kanálik (zdroj glykosamin a chondroitín sulfátu), sušená chrupavka morského žraloka (zdroj glykosamin a chondroitín sulfátu).
**** S oxidácia redukčné látky tokoferol-bohatý extrakt prírodného pôvodu (vitamín E) a konzervačné látky kyselina citrónová, propionátu vápenatého a kyseliny sorbovej, povoľuje EÚ.

18 ďalších produktov v rovnakej kategórii: