Taste of the Wild Pine Forest 13 kg Zväčšiť

Taste of the Wild Pine Forest 13 kg

Z0125

Nový produkt

Krmivo taste of wild pine forest je určené pre psov akéhokoľvek veku a akejkoľvek veľkosti a poskytuje výborný pomer omega nasýtených kyselín.

Viac detailov

skladom, odosielame do 48 hodín

51,00 € s DPH

Tabuľka dát

Vek psa Dospelý pes
Veľkosť psa Všetky psy
Hlavná mäsová zložka Zverina
Bez obilovín Áno
Krmivo vhodné pre psy S citlivým trávením

Detaily

Proteíny z divokého mäsa doplnené o cícer, ovocie a zeleninu pre dokonalú vyváženosť a energiu pre každodenné aktivity. Trávenie zase prispejú pridaná pre- a probiotiká.

Psy sme zmenili k obrazu svojmu, ich chute však zostali rovnaké ako v divokej histórii. Či už máte doma vysvaleného atléta, malého obývákového mazná alebo múdreho priateľa v najlepších rokoch, prírodné pudy občas zavelí a chuť na zverinu nejde zahnať. Keď vlčí ňufák zavetrí balenia Pine Forest ™, okamžite sa mu vybaví divoká jelení kopyta preháňajúce sa po čerstvom borovicovom ihličie. Svižné parohy dokážu odohnať kdejakého soka, na vlčie maškrtné gény sú však krátke. Práve zverina tvoria v balení Pine Forest ™ neobvyklý zdroj proteínov, ktoré sú výborne stráviteľné aj pre citlivejšie žalúdky. Ovocie, zelenina a strukoviny skvelé dielo dokončia a urobí z tohto balenia komplexné a vyvážené krmivo. Nezameniteľná chuť a vôňa diviny očarí vášho gurmána tak, ako to príroda pôvodne zamýšľala. Váš pes si túži uloviť svoju vlastnú korisť vo sviežom borovicovom lese, tak mu to doprajte.

zloženie:

Zverina, jahňacie múčka, cícer, hrach, šošovica, hrachový proteín, hrachová múka, vaječné výrobky, kanolový olej, tapioka, vedľajšie výrobky z paradajok, prírodné dochucovadlo, rybia múčka (dehydrované mäso z morských rýb), soľ, cholín chlorid, sušený koreň čakanky, paradajka, čučoriedky, brusnice, extrakt z yucca schidigera, sušený produkt fermentácie Lactobacillus acidophilus, sušený produkt fermentácie Bifidobacterium animalis, sušený produkt fermentácie Lactobacillus reuteri, doplnok vitamínu E, proteíny železa, proteínov zinku, proteínov medi, síran železnatý, síran zinočnatý, síran meďnatý, jodid draselný, tiamín mononitrát (vitamín B1), proteíny mangánu, oxid manganatý, kyselina askorbová, doplnok vitamínu A, biotín, niacín, pantotenát vápnika, síran mangánatý, seleničitan sodný, pyridoxín hydrochlorid (vitamín B6), doplnok vitamínu B 12 , riboflavín (vitamín B2), doplnok vitamínu D, kyselina listová

Analytické zložky:

Hrubý proteín: 28% (minimálne)Hrubé tuky: 15% (minimálne)Vláknina: 4,5% (maximálne)Vlhkosť: 10% (maximálne)Zinok: 150 mg / kg (minimálne)Selén: 0,3 mg / kg (minimálne)Vitamín E: 150 IU / kg (minimálne)Omega-6 mastné kyseliny *: 2,8% (minimálne)Omega-3 mastné kyseliny *: 0,3% (minimálne)

Celkové množstvo mikroorganizmov *: Nie menej ako 100 000 000 JTK / libra (Lactobacillus acidophilus, Bifidobacterium animalis, Lactobacillus reuteri)* Nie je uznávané ako esenciálne živina americkú asociáciou úradné kontroly krmív (AAFCO)

Kalórie: 3 600 kcal / kg (337 kcal / miska) metabolizovateľnej energie

8 ďalších produktov v rovnakej kategórii: