Taste of the Wild Appalachian Valley 13 kg Zväčšiť

Taste of the Wild Appalachian Valley 13 kg

Z0123

Nový produkt

Krmivo taste of wild apalachian valley je primárne určené pre menšie plemená.

Viac detailov

skladom, odosielame do 48 hodín

51,00 € s DPH

Tabuľka dát

Vek psa Dospelý pes
Veľkosť psa Malé a stredne veľké psy
Hlavná mäsová zložka Zverina
Bez obilovín Áno
Krmivo vhodné pre psy S citlivým trávením

Detaily

Krmivo totiž obsahuje malé kúsky a zároveň je skvele vyvážené, pretože okrem diviny a ďalších druhov mäsa obsahuje aj vychvaľovaný cícer, vajcia, ovocie, zeleninu a bylinky - všetko, čo váš pes pre dostatok energie a dobrej chuti potrebuje.

Pred lovcom mazaným ako líška si v husto zalesnenom Apalačské údolí máloktorý jeleň nájde bezpečnú skrýšu. Aj keď váš pes nie je práve veľký poľovný šampión a prebýva radšej na kresle v obývačke ako v lesoch a lúkach, DNA prastarých psovitých šeliem v ňom nemáte šancu zaprieť.

Balenie Taste of the Wild Appalachian Valley ™ pre menšie plemená tento pud zaručene uspokojí, pretože je napchaté divokú zverinou. Pridaná je aj veľmi populárny a přezdravá cícer. Korisť v tomto krmive naporciované na drobnejšie kúsky je pre menšie zuby a brucha ideálne. Ďalšie zdroje prírodných proteínov, ako je jahňa, kačica alebo ryba, spoľahlivo dodajú vášmu malému priateľovi energiu na celý deň. Nezameniteľná chuť a vôňa divočiny očarí vášho gurmána tak, ako to príroda pôvodne zamýšľala. Váš pes túži prehnať jeleňa v americkom Apalačské údolí, tak mu to doprajte.

zloženie:

Zverina, jahňacie múčka, cícer, hrach, šošovica, hrachový proteín, kanolový olej, vaječné výrobky, kačacie múčka, hrachová múka, vedľajšie výrobky z paradajok, prírodné dochucovadlo, rybia múčka (dehydrované mäso z morských rýb), soľ, cholín chlorid, sušený koreň čakanky, paradajka, čučoriedky, brusnice, extrakt z yucca schidigera, sušený produkt fermentácie Lactobacillus acidophilus, sušený produkt fermentácie Bifidobacterium animalis, sušený produkt fermentácie Lactobacillus reuteri, doplnok vitamínu E, proteíny železa, proteínov zinku, proteínov medi, síran železnatý, síran zinočnatý , síran meďnatý, jodid draselný, tiamín mononitrát (vitamín B1), proteíny mangánu, oxid manganatý, kyselina askorbová, doplnok vitamínu A, biotín, niacín, pantotenát vápnika, síran mangánatý, seleničitan sodný, pyridoxín hydrochlorid (vitamín B6), doplnok vitamínu B 12, riboflavín (vitamín B2), doplnok vitamínu D, kyselina listová

Analytické zložky:Hrubý proteín: 32% (minimálne)Hrubé tuky: 18% (minimálne)Vláknina: 4% (maximálne)Vlhkosť: 10% (maximálne)Zinok: 150 mg / kg (minimálne)Selén: 0,3 mg / kg (minimálne)Vitamín E: 150 IU / kg (minimálne)Omega-6 mastné kyseliny *: 2,8% (minimálne)Omega-3 mastné kyseliny *: 0,3% (minimálne)

Celkové množstvo mikroorganizmov *: Nie menej ako 100 000 000 JTK / libra (Lactobacillus acidophilus, Bifidobacterium animalis, Lactobacillus reuteri)* Nie je uznávané ako esenciálne živina americkú asociáciou úradné kontroly krmív (AAFCO)

Kalórie: 3 719 kcal / kg (370 kcal / miska) metabolizovateľnej energie

8 ďalších produktov v rovnakej kategórii: