Eminent cat salmon 10 + 1 kg ZDARMA Zväčšiť

Eminent cat salmon 10 kg

Z0232

Nový produkt

Vysoko stráviteľné krmivo je určené pre dospelé mačky a príchuť lososa zlepšuje jeho chutnosť.

Viac detailov

skladom, odosielame do 48 hodín

27,50 € s DPH

Tabuľka dát

Hlavná mäsová zložka Kuracie
Bez obilovín Nie
Rada krmiva HIGH PREMIUM
Vek mačky Dospelá mačka

Detaily

Optimálna hladina bielkovín (32 %) a tukov (14 %) spoločne s vyváženým pomerom omega-6 a omega-3 mastných kyselín zaisťuje mačke vynikajúcu kondíciu a vitalitu. Krmivo obsahuje extrakt z Yuccy, ktorá podporuje obranyschopnosť organizmu a redukuje prirodzený zápach výkalov. Špeciálna rastlinná vláknina pôsobí preventívne proti vzniku bezoárov a uľahčuje ich priechod tráviacim traktom

Kondícia: esenciálne aminokyseliny lyzín a metionín sú dôležité pre obnovu svalového tkaniva a zlepšujú kondíciu zvieraťa.

Hairball: špeciálna rastlinná vláknina pomáha priechodu chlpov tráviacim traktom a obmedzuje tvorbu bezoárov.

Imunita: betaglukány, MOS a FOS posilňujú imunitný systém. Vitamíny E a C zvyšujú obranyschopnosť organizmu a regeneráciu buniek. Yucca podporuje imunitu a redukuje prirodzený zápach.

pH control: krmivo udržuje pH moču v optimálnej hladine a tým pôsobí preventívne proti vzniku močových kameňov. Brusnice zaisťujú dobrý stav močových ciest.

Zloženie:

hydinová múčka (27%), kukurica, ryža, rybia múčka, hydinový tuk, pšeničné klíčky, pšenica, slnečnicové semienka, hydrolyzovaná hydinová pečeň, kukuričné ??klíčky, ľanové semienko, lososový olej, rastlinná vláknina, taurín, doplnkové látky, MOS (mannanoligosacharidy), FOS (fruktooligosacharidy), betaglukány, lyzín, metionín, cholín-chlorid, Yucca, brusnice, probiotická kultúra.

proteín 32%, tuk 14%

Dávkovanie:

hmotnosť mačky 3 kg 4 kg 5 kg 6 kg 7 kg
g/deň 50 g 65 g 80 g 95 g 110 g

7 ďalších produktov v rovnakej kategórii: