Ferplast Cometa automatický dávkovač jedla

Z0803

Nový produkt

Dávkovač potravy s automatickým časovačom, ideálny pre malé psy a mačky.

Viac detailov

skladom

22,00 € s DPH

Tabuľka dát

Označenie výrobcom 71085400

Detaily

Keď nie ste doma, Cometa sa postará o všetko! Tento automatický dávkovač potravy pre psov a mačky poskytne jedlo v stanovenom čase. Cometa je v skutočnosti vybavená časovačom na jednoduché naprogramovanie otvorenia až na 44 hodín. Je ideálny pre malé psy a mačky, má kapacitu 0,4 litra a je ideálny pre suché jedlo. Ak potrebujete poskytnúť dve jedlá v rôznych časoch, môžete kedykoľvek spojiť dva dávkovače spolu so špeciálnym pripojovacím štítkom.

Cometa je vyrobená zo silného plastu a má ráfik s nekĺzavými nožičkami, zaručujúc väčšiu stabilitu. Údržba je jednoduchá vďaka odnímateľnej miske, ktorú je možné umývať ako bežná misa. Dávkovač je možné čistiť jednoduchým použitím vlhkej tkaniny.

Odporúča sa, aby sa vaše zviera zvyklo na dávkovač počas prítomnosti. Akonáhle si zviera zvykne, potom môžete pokračovať v programovaní. Mačky zvyčajne potrebujú viac času, aby si zvykli, kým psy je potrebné sledovať počas prvého obdobia používania, pretože by mohli poškodiť produkt. Odporúčame vám začať používať dávkovač ako normálnu misku. Nepoužívajte časovač ihneď.

Aby výrobok fungoval, uistite sa, že používate jednu alkalickú batériu 1,5 V AAA LR03 (nie je súčasťou dodávky). Nepoužívajte nabíjateľné batérie.

Vlastnosti:

Automatický dávkovač potravy pre psov a mačky
Vybavený časovačom na programovanie svojho otvárania až na 44 hodín
Vhodné pre malé psy a mačky
Poskytuje jedlo vášmu zvieraťu v stanovenom čase, aj keď nie ste doma
Ideálny pre suché potraviny s objemom 0,4 litra
Vyrobené z pevného plastu
Jednoduchá údržba a čistenie vďaka odnímateľnej miske
Protišmykové nožičky pre väčšiu stabilitu
K dispozícii je pripojovacia doska, ktorá vám umožňuje pripojiť 2 dávkovače Cometa tak, aby ste v rôznych časoch poskytli dvojité jedlo
Bezpečný výrobok kvôli bezpečnostnému nízkonapäťovému napätiu
Funkcie s 1,5 V alkalickou batériou AAA LR03 (nie je súčasťou balenia)

8 ďalších produktov v rovnakej kategórii: